Zdrowe i pożywne

Mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Jednak osoby, które pracują lub uczą się w godzinach porannych często mają inne zdanie i to właśnie drugie śniadanie uważają za najbardziej sycące i potrzebne. Jeśli ktoś wstaje skoro świt to wie, że już późniejszym porankiem będzie potrzebować porządnej dawki energii. Zdrowe drugie śniadanie od BEE dodaje im siły i motywacji do dalszej pracy lub nauki.

Ważne szczególnie dla uczniów i studentów!

Istnieją produkty, które pomagają efektywniej się uczyć i przyswajać wiedzę! Tych rzeczy nie może zabraknąć w drugim śniadaniu uczniów i studentów. A są to, na przykład orzechy, produkty mleczne czy razowe pieczywo. Warto jest uwzględnić je w swoim pudełku śniadaniowym. Szczególnie rodzice powinni pamiętać o zróżnicowaniu zdrowych produktów, które złożą się na pyszne śniadanie do szkoły dla ich dzieci. Ważne są tu również warzywa i owoce. Zabranie ze sobą do szkoły, na przykład jabłka, banana, pokrojonych marchewek czy kalarepy jest naprawdę świetnym pomysłem - będą one źródłem witamin i składników mineralnych.

Pamiętaj o sobie - weź drugie śniadanie do pracy!

W całym tym zgiełku panującym we współczesnym świecie nie można zapomnieć o swoim dobrym samopoczuciu i zdrowiu! Dlatego właśnie warto zawsze być zaopatrzonym w zdrowie drugie śniadanie kiedy idziemy do pracy. Doda nam ono energii i sprawi, że nie będziemy skupiać się na głodzie zamiast na bieżących sprawach.  

Pomysły na drugie śniadanie

Odwiecznym problemem wielu ludzi jest brak pomysłów na coś smacznego i łatwego. Doskonałą myślą jest zrobienie kanapek z dużą ilością warzyw - dodadzą one objętości i dłużej zachowamy sytość. Łatwym sposobem jest także zrobienie koktajlu z owoców i jogurtu czy warzywnego smoothie. Będzie to bardzo zdrowa alternatywa dla kupnych soków, które zdarza się nam kupić. Co więcej można zrobić naleśniki czy placuszki z paru składników - zajmuje to niewiele czasu, a są to naprawdę smakowite posiłki, które można podać z różnymi, wybranymi dodatkami. Podsumowując - warto zadbać o wzięcie ze sobą zdrowego, drugiego śniadania by cały dzień mieć energię do działania i sumiennej pracy.